Kullanım Koşulları

Xtreal - Blogla! adıyla yayınlanan ve blog yazarları için faydalı olabilecek bilgiler içeren bu blog sitesi kullanıcıları aşağıda belirtilen kullanım koşullarını baştan kabul etmiş olarak sayılacağını belirtmek isteriz.

Sunulan İçerik

Xtreal.net üzerinde yayınlanan tanıtım yazıları gibi içerikleri hariç tüm içerikler sadece Xtreal.net için üretilmiş olup tüm hakları saklıdır. Bilgi paylaşımı gibi nedenler ile site üzerinden kopyalanan içeriklere kaynak göstermek şartı ile diğer platform ve web sitelerinde paylaşılabilir.

Kaynak : Xtreal.net

Paylaşımlarda yukarıda belirtilen şartlara uyulmaması halinde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımızın olduğunu belirtmek isteriz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik Yorumları

Xtreal.net içeriklerine yapılan yorumlar herhangi bir denetimden geçirilmeden yayınlanmaktadır. Bu neden ile içeriklere yapılan yorumlarda oluşabilecek hukuki ve cezai sorumluluğun yorum sahibinin olduğunu belirtmek isteriz.

Kullanıcılarımızın barındırılan içeriğe yaptıkları yorumlarda ahlaki, etik ve yasal kurallara uymak ile mükellef olduklarını hatırlatmak isteriz. Aksi durumlar da hiç bir uyarı yapılmadan yorumların silinebileceğini bilmenizi isteriz.

© 2013 iPRESS. All rights resevered. Designed by Templateism