8 Şubat 2017

Lif Modelleri Desen ve Motiflerin Şıklığı


Kelime olarak Arapça anlam kökenine sahiptir. Elde edildiği noktaları irdelediğinizde doğal ve yapay yollardan oluştuğunu görebilirsiniz. Pamuk ve keten gibi üretilen lifler doğal olarak adlandırılır. Cam lifi ve cam yünü gibi lifler kimyasal karışımlarla elde edilmiş olup bunlar yatay lifledir. Temizleme amaçlı kullanılmaktadır.  Banyo, hamam gibi yerlerde yıkanmak ve sabunlanmak için tercih edilmekte olup bitki telleri ve çeşitli renklerde ipliklerden desen ve motifler oluşturulur. Evlilik hazırlığında bulunan genç kız ve hanımların çeyizlerinde görmek istediği lif modelleri farklı tasarım içeriklerine sahiptir. Şıklığı üzerinden eksik etmeyen modeller sabun ile kombine olunca adeta raks eder insan vücudunda.
Bir Renk Bütünü
Kendi içinde farklı modellerden oluşmaktadır.  Kalpli lif, güllü lif, papatyalı lif, kolay örmeli, zor örmeli, hayvan desenli, beyaz desenli lif, balık desenli lif, nazar boncuğu desenli, çiçek desenli, elbise desenli lif ve sade lif modelleri vardır. 2017 için çeşitli renk ve desenleri harmanlayarak yeni tasarımlarımızı oluşturduk. Bu tasarımlar 2017’ ye damgasını vuracak en önemli çalışmamızdır. Çalışmanın bu kadar önemli olmasının sebebi kullanım alanına göre tasarlanmasıdır. Bir renk bütününün düğümler arasında nasıl yaşam bulduğunu izlerken desen ve motiflerin aynı şıklıkta gözlerinizi okşadığına şahit olacaksınız. Onların bu kadar canlı ve hareketli olması sizde güzel bir masaj etkisi yaratacaktır.
Mevsim Desenli Lifler
Genç kızlarımız, evlilik hazırlığı yapan bayanlarımız yukarıda sizlere ifade ettiğimiz lif modelleri ucuz ve ekonomik fiyat içerikleri ile sayfamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz. İstek ve taleplerinizi bizlere ileterek istediğiniz model tasarımlarımıza sahip olabilirsiniz. Geniş yankı uyandıran mevsim desenli lif modelleri popülerliğini devam ettiriyor. Zahmetli bir işçiliği olması onun görkemli olmasına işaret etmektedir. Kış modelinde kullanılan renk tonları ve atılan düğümler kendisine bakan kişiyi bir an o mevsimi yaşamasını sağlarken diğer mevsim içeriklerini de hatırlatmış oluyor.
Yarına Gülümsemek
Gelinlik çağındaki genç kızlarımız, evlilik düşünen hanımlar, evlerindeki eksiği kapatmak isteyen bayanlar, eşine dostuna el işi sanatlarının güzelliklerini sunmak isteyenler aradığınız her şeye sayfamızdan sahip olabilirsiniz. Sizlere özel çalışmalarımız mevcut olup sizlerin anlatımı ile yeni tasarımlarımız ile yarına gülümsemenize aracı olmak istiyoruz. Ürünlerimiz birinci sınıf iplik çeşitlerinden itina ile işlenmiştir. Sayısız model çeşitlerimiz mevcuttur. Model ve desenlere göre renk ayrımında bulunulmuştur. Gökkuşağını oluşturtan renkler temizleme aracı olarak kullandığımız lif modelleri içindedir.  En güzel lif çeşit ve modellerine sahip olmak, yeni tasarım görsellerimizi inceleyerek kendi tasarımlarınızı çıkarabileceğiniz 2017 dizayn ve desenlerimizle çalışmalarımızı takip edebilir yeni yılın güzelliklerini birlikte yaşayabiliriz.

0 yorum:

Yorum Gönder

© 2013 iPRESS. All rights resevered. Designed by Templateism