21 Temmuz 2016

Bionluk.com İle Freelance Çalışarak Para Kazanma Fırsatı


İnternet üzerinden para kazanmak isteyen bir çok kişi bunun hayalleri ile yaşamaktadır. İnternetten para kazanmak için bir çok yol mevcut. Bunların bazıları ise yaptığımız yada yapabileceğimiz işlerin satışını yapmaktır. Evde oturarak bir şeyler yapıp satmak hatta sipariş alıp evinizin rahatlığında bu siparişlerinizi hazırlayarak para kazanabilirsiniz.

Freelance çalışmak ve internetten para kazanmak isteyenlerin en büyük düşüncesi ürünlerimi nasıl müşterilerime ulaştırırım düşüncesidir. Bunun bir çok yolu vardır ancak bu yollar uzun ve zahmetli olabilir. Fakat bu zorlu işleri sizin için yapan ve doğrudan müşterileriniz ve sizi bir araya getiren bir platform bulunmaktadır.

Bionluk.com sitesi hizmet veya ürün almak isteyen müşteriler ile ürün veya hizmet sunan satıcıları bir araya getirerek alıcı ve satıcılar için tüm işleri hızlandırmaktadır.

Site üzerinden 10 TL'den başlayan fiyatlar ile istediğiniz ürün yada hizmete ulaşabilir yada aynı fiyatlar ile ürün yada hizmetlerinizin satışını yapabilirsiniz.

Eğer satış yapmak için Bionluk.com sitesine üye olmuş iseniz satışa başladığınız ürün yada hizmet için müşteriden gelen bir teklif olduğunda satıcı ile alıcı görüşmeye başlar ve yapılacak işin ücreti bionluk sistem havuzuna aktarılır. İşin tamamlanması sonrasında ise havuzda bekletilen ücret satıcının hesabına aktarılır.

Peki Bionluk.com üzerinden ne türden işler yapılabilir konusuna gelinirse makale yazarlığı, seo, video, reklamcılık, logo hizmetleri, yazılım gibi bir çok başlık altında hizmet yada ürün bulabilir veya ürün yada hizmet satabilirsiniz. Siteyi gezdiğinizde bahsedilen hizmetler dışında bir çok kategori bulabilirsiniz.

Bionluk.com sitesi üzerinden ürün yada hizmet satışı yapmak istiyorsanız üye olmanız gerekmektedir. Ürün ve hizmetinizi siteye ekleyip müşterileriniz ile iletişime geçip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar.

1 yorum:

  1. sanalisci.com ve projekurdu.com da bu liste de olabilir.. Teşekkürler

    YanıtlaSil

© 2013 iPRESS. All rights resevered. Designed by Templateism