8 Ekim 2014

2014 Yılının En İyi 3 Blogger Temaları

İçinde bulunduğumuz 2014 yılı içerisinde bloglar ve yazarları için oldukça büyük yenilikler meydana geldi. Blog yazarları sahip oldukları bloglar için daha özenli ve okuyucuları için iyi çalışmalar ortaya koydu. Sadece içerik anlamında bu gelişmeler yaşanırken blog temaları gelişen web dünyası ile oldukça büyük bir gelişme gösterdi. Bu gelişmeye tüm ekran boyutlarına duyarlı oluşturulan ve tasarım açısından oldukça başarılı olan bir çok tema örnek gösterilebilir.

Blog sahiplerinin ve blogger temaları geliştirenlerin ortaya çıkardıkları bu gelişme ile oluşan blogger temaları arasından her ne kadar seçim yapmak zor olsa da 2014 yılının en iyi blogger temaları seçilebilecek 3 blogger temasını sizlere tanıtabiliriz.

SpotCommerce Blogger Alışveriş TemasıGünümüz internet devri olduğundan herkes alışverişlerini internet üzerinden yapmakta. Hali hazırda bulunan ürünlerini satmak isteyenler için oldukça kullanışlı bir blogger alışveriş teması olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İnternet üzerinden ürün satışı yapmak isteyenler için kullanım kolaylığı ve tüm ekran boyutlarına duyarlı oluşu bir başlangıç yapmak için oldukça ideal.

Ödeme yöntemleri olarak Banka havalesi, Çek ile ödeme ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Paypal ile ödeme seçenekleri hazır olarak sunulmakta. Ürünleriniz için ürün stoklarınızı müşterilerinize belirtebilmenizi sağlayacak Stoktan satış, Gönderim Aşaması gibi özellikler tasarım içerisinde bulunmaktadır. Ürün detayları için tam sayfa ürün gösterimi gibi bir çok özelliği içerisinde barındıran SpotCommerce Blogger Alışveriş Teması İnternetten ürün satmak isteyenler için iyi bir başlangıç yapabilmeleri adına oldukça iyi tasarlanmış bir blogger teması.

Deco Mag - Responsive Magazin Blogger Teması


Deco Mag - Responsive Magazin Blogger Temasının tasarım açısında temiz ve düz bir renk uyumu ile ekran boyutları için duyarlı oluşu bir çok blog türü için kullanışlı bir blogger teması haline getiriyor. Haber, magazin ve kişisel bloglar için oldukça kullanışlı ve kullanıcı dostu bir blogger teması.

%100 Duyarlı oluşu, sürükle bırak yöntemi ile kullanımı kolay widgetler, Blog yazarının özelleştirebilmesi için yazı fontlar, arka plan rengi gibi özelliklerinin bulunması, Seo optimizasyonunun yapılmış olması, Youtube videolarını yazı içinde desteklemesi, Google Adsense kullanıcıları için duyarlı reklam alanları gibi bir çok özelliği içinde barındırması ile blog yazarlarının dikkatini çekmeyi başarmış bir blogger teması olarak dikkat çekmektedir.

Masala - Responsive Blogger Teması


Profesyonel bir blog sahibi olmak isteyen blog yazarlarının temiz kodlanması ve %100 duyarlı oluşu ile dikkatini çekmeyi başarmış bir blogger teması.  HTML5 ve CSS3 kullanılarak tasarlanan Masala Responsive Blogger Teması bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilecek bir tema.

Yazılarınıza eklediğiniz Youtube videoları için otomatik Thumbnail özelliği ve rasgele yazılar özelliğinin yanı sıra Seo dostu oluşu ve bir çok yorum eklentisine uyumu ile blog yazarları için kullanım kolaylığı sağlayacak bir çok özelliği içinde bulundurmaktadır. 

0 yorum:

Yorum Gönder

© 2013 iPRESS. All rights resevered. Designed by Templateism