22 Haziran 2014

Ücretsiz İnternet Siteniz Olsun İster misiniz?


Bir çok kişi bir web sitesi sahip olmak istiyor. Web sitesi sahibi olmak bazen oldukça zorlu bir süreç haline gelebiliyor. Bir çok firmanın sunduğu hizmetler arasında hazır siteler ile tüm bu zorlu süreci 10 dakika gibi kısa bir süreye indirmek mümkün. Web sitenizi oluştururken yapmanız gereken tek şey sitenizin ismini belirlemek ve sürükle bırak yöntemini kullanarak sitenizin tasarımını gerçekleştirmek.

Netbim Bilişim sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz bu kampanya ile 1 kişi ücretsiz hazır site sahibi olacakken 4 kişi de %50 indirim hakkı kazanacak.

Ödüller

Hazır site paketlerinden istediğinizi ücretsiz olarak yada %50 indirimle kazanabilirsiniz.


Hazır sitenizi kurmak oldukça basit. Hızlı ve kullanımı basit yönetim paneli ile siteniz için gerekli tüm işlemleri çok kısa bir sürede yapabileceksiniz. Web sitenizi düzenlemek konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için hazır site şablonlarının ve yönetim panelinin demo sayfasını inceleyebilirsiniz.

Katılım Koşulları

  • E-Mail abonesi olmak. ( 1 katılım hakkı) (Aktivasyon mailini onaylamayan kullanıcılar çekiliş hakkı kazanamayacaklar)
  • Bu Çekilişi blogunuzda tanıtmak ve yazdığınız yazının linkini yorum olarak bu yazının altında belirtmek ( 1 katılım hakkı)

Herkesin toplamda en fazla 2 katılım hakkı kazanma şansı bulunmaktadır. Bugünden itibaren e-mail abonesi olan kişiler çekilişe katılım hakkı kazanacaklardır.

Çekilişe katılım gösterdiğiniz e-mail adresinizin doğru olduğundan emin olun kazanmanız durumunda sizinle bu belirttiğiniz e-mail adresi üzerinden iletişim kurulacak ve kazandığınız ödüller ait kuponlar bu yol ile size bildirilecektir.

Katılım Süresi ve Çekiliş tarihi

Çekilişe katılım süresi 05/07/2014 tarihinde 00.00 da sona erecektir. 06/07/2014 tarihinde çekilişimiz gerçekleşecek ve kazananlar aynı gün yayınlanacaktır.

Herkese Bol şanslar!...

KAZANAN KİŞİLER


kalpsiz4991@gmail.com ( Ücretsiz )
temiz.kalp@hotmail.com ( %50 İndirim )
newmannews9@gmail.com %50 İndirim )
gonca4320@gmail.com %50 İndirim )
nurlan.melikov.94@mail.ru %50 İndirim )

Kazanan Kişilerin E-Mail Adreslerine hazır web sitelerini nasıl sahip olacakları bilgisi gönderilmiştir.

Kazana Kişileri Tebrik Ederim......

0 yorum:

Yorum Gönder

© 2013 iPRESS. All rights resevered. Designed by Templateism