17 Ağustos 2013

2013 Blogger Kişisel GoGreen Teması

Blogger Temalarında ki gelişim tüm hızıyla devam ediyor. Bu değişim ile blogger temaları da artık kendilerini wordpress şablonları gibi bir görünüme kavuşmaya başladı. Sade ve şık bir görünüme sahip GoGreen blogger teması oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Şık bir yorum paneli bulunan temanın iki sütunlu oluşu temaya ayrı bir hava katıyor.
2013'ün En yeni teması olan GoGreen kişisel blogger temasının bazı önemli özelliklerinden bir kaçını belirtmek gerekirse;
Şık bir görünüme sahip GoGreen Teması seo konusunda oldukça başarılı. Yazıların sonuna eklenen yazıyla ilgili yayınlar kısmı ise dikkat çekici ve okuyucunun sayfada daha fazla kalmasını sağlamayı başaracak şekilde oluşturulmuş ve sayfaya eklenmiş. Son zamanlarda sıkça kullanılan sade bir menü yerine iconlara sahip bir menü kullanılmış. Metro tarzı bu menü ile kullanıcılarımıza oldukça şık bir navigasyon sunmuş oluyoruz.

3 yorum:

  1. Tema güzelmiş hocam arşivime aldım teşekkür ederim...

    İyi Bloglamalar...

    YanıtlaSil
  2. Ne harika bir tema. Bu şablonlardan birini bloguma uygulayabilir miyim, biliyor musunuz https://www.templatemonster.com/tr/internet-sitesi-kurma.php
    ? Kendi blogumu geliştiriyorum ve gerçekten iyi bir yeniden tasarım yapmam gerekiyor. Ancak harika bir şey bulmak gerçekten zor.

    YanıtlaSil

© 2013 iPRESS. All rights resevered. Designed by Templateism